Multikereső

Gyártók

Eszköz típusa

Elhelyezés

Kivitel

Ár
-

További szűrők

PoE

Layer 2 funkciók

Menedzselhetőség

Extend PoE

Csomagtovábbítási sebesség

Támogatott szabványok

Belső kapcsolási sebesség

Combo port

Ventiláció

Auto Intelligens funkciók

SC/UPC csatlakozó

PoE portok száma

10/100 Mbps LAN port

Gigabit LAN port

10 Gigabit port

Multi-Gigabit

SFP port

10 Gbps SFP+ port

25 Gbps SFP+ port

40 Gbps SFP+ port

PoE teljesítmény

Data/PoE Passthrough Port

Tápellátás

QoS

USB csatlakozó

IPv6

Konzol port

Puffer méret