Excel OS2 2M LC-LC duplex patch kábel 9/125
Termékkód: excopt_200-680
Gyártó: Excel
Excel OS2 2M LC-LC duplex patch kábel 9/125, patch kábel, beltéri, LC-LC, OS2, 2m
Részletes specifikáció »
Leírás
Excel OS2 2M LC-LC duplex patch kábel 9/125

Bruttó listaár:

5 429 Ft

Adatlap letöltése
Részletes műszaki specifikáció
Eszköz típusa
patch kábel
Elhelyezés
beltéri
Csatlakozó típus
LC-LC
Kábel kategória
OS2
Kábel hossz
2m