Dahua CHS4106-4ET-60 Cloud PoE switch, 6 port
Termékkód: CHS4106-4ET-60
Gyártó: Dahua
Dahua Cloud PoE switch, DIN sínre rögzíthető, Cloud menedzsment, Web menedzsment.
Termékgarancia: 3 év
Részletes műszaki specifikáció »
Termékleírás
Dahua DH-CS4106-4ET-60 – Okos felügyelet és stabil tápellátás a peremen
Felejtsd el a felesleges kiszállásokat és a "vak" hálózati végpontokat!
A Dahua DH-CS4106-4ET-60 nem egy hagyományos, buta (unmanaged) elosztó.
Mi teszi ezt a Dahua switchet a telepítők kedvencévé?
PoE Watchdog (Az öngyógyító hálózat): Ez a funkció szó szerint időt és pénzt spórol!
Kettős Uplink Port (4+2 Kialakítás): A 4 darab (10/100 Mbps) PoE port összesen 60 W energiát biztosít az eszközöknek.
Kiknek ajánljuk?
Bruttó listaár:
Adatlap letöltése
Részletes műszaki specifikáció
Típus
Cloud PoE switch
Elhelyezés
beltéri
PoE
802.3af/at, Hi-PoE
Extend PoE
250 m
Portok száma
6 db
PoE portok száma
4 db
Uplink port
2
Kivitel
DIN sínre rögzíthető
Csomagtovábbítási sebesség
3.57 Mpps
Belső kapcsolási sebesség
4.8 Gbps
Menedzselhetőség
Cloud menedzsment, Web menedzsment
Auto Intelligens funkciók
AI Extend mód, AI PoE mód
10/100 Mbps LAN port
4
Gigabit LAN port
1
SFP port
1
PoE teljesítmény
60 W
Tápellátás
48 - 57 V DC
Puffer méret
4 Mbit
Fizikai (MAC) cím tábla
8
Ház anyaga
Fém
Fogyasztás
65 W
IP védettség
IP30
Működési hőmérséklet
-30 ~ 65 °C
Működési páratartalom
10 ~ 90 %
Méretek
154.3 x 110.4 x 30 mm