Dahua PFS5452-48GT4XF-400 PoE switch, 52 port
Termékkód: PFS5452-48GT4XF-400
Gyártó: Dahua
Dahua PoE switch, 19” rackbe rögzíthető, Layer 2+ menedzselhető.
Termékgarancia: 3 év
Részletes műszaki specifikáció »
Termékleírás
Dahua PFS5452-48GT4XF-400 48 db 10/100/1000 Mbps PoE port, 4 db SFP+ uplink port, Layer 2+ menedzselhető menedzselhető switch, PoE budget 400W
Dahua 48 portos gigabites Layer 2+ menedzselhető PoE switch
Adatlap letöltése
Részletes műszaki specifikáció
Típus
PoE switch
Elhelyezés
beltéri
PoE
802.3af/at
Portok száma
52 db
PoE portok száma
48 db
Uplink port
4
Kivitel
19” rackbe rögzíthető
Csomagtovábbítási sebesség
130.944 Mpps
Belső kapcsolási sebesség
176 Gbps
Menedzselhetőség
Layer 2+ menedzselhető
Ventilátor
1
Gigabit LAN port
48
10 Gbps SFP+ port
4
PoE teljesítmény
400 W
Tápellátás
240 V AC
Konzol port
1
Puffer méret
12 Mbit
Fizikai (MAC) cím tábla
16
Fogyasztás
473.7 W
Működési hőmérséklet
0 ~ 45 °C
Működési páratartalom
10 ~ 90 %
Méretek
440 x 330 x 44.5 mm